zarzadzanie-flota-warszawaKorzystanie z samochodów służbowych z roku na rok przysparza użytkownikom coraz więcej obowiązków odwracając uwagę od najistotniejszych spraw związanych z podstawowym profilem ich działalności. Firma Perfekt Flota powstała, aby odciążyć ludzi biznesu.

Dobre zarządzanie flotą to dobre zarządzanie biznesem – takie jest nasze motto.

Perfekt Flota bazuje na kilkunastoletnim doświadczeniu swoich menedżerów w zarządzaniu flotą samochodów służbowych.

Podstawowym profilem naszej działalności jest administrowanie flotą samochodów służbowych.

Dlaczego My?

Jak w mniej lub bardziej znanym powiedzeniu: buty każdy ma, ale dobry but to taki, którego nie czuje się na nodze. Nasz staż w sektorze usług flotowych pozwolił nam doświadczyć najprzeróżniejszych sytuacji. Teraz jesteśmy w stanie dokładnie zdefiniować zagrożenia, jakie w przypadku konkretnej firmy, dla konkretnego zastosowania samochodu służbowego mogą się pojawić.

Dopasowujemy zatem naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, która musi pasować tak jak dobre buty, których się nie czuje.

Nasza oferta zawiera nowatorskie elementy obsługi flotowej. Na przykład w sytuacji awaryjnej dostarczamy samochód wraz z kierowcą. Jeśli niesprawny pojazd miał przykładowo automatyczną skrzynię biegów to dostarczony przez nas pojazd zastępczy, także jest „automatem”.

Na koniec oferujemy usługę typu leaseback, dzięki której nasz klient nie musi ponosić kosztów wymienianego taboru samochodowego, który po prostu od niego kupujemy.

Jest wiele innych powodów dlaczego my, ale te poznają Państwo już w bezpośredniej rozmowie z nami, albo po kontakcie z naszymi dotychczasowymi i obecnymi klientami, którzy, mamy nadzieję, ale i przekonanie, że są zadowoleni ze współpracy z Perfekt Flotą.